czwartek, 8 grudnia 2016

5 prezentów do 100 pln, które zawsze się sprawdzają


Ogarnęło Nas świąteczne szaleństwo, kupujemy szybko, impulsywnie,często bez zastanowienia. Chcemy sprawić radość prezentem, nawet jeśli budżet jest niewielki. Nie zawsze mamy możliwość spytać, sprawdzić, co jest na liście marzeń danej osoby, czasami szukamy prezentów dla kogoś, kogo dobrze nie znamy, a kogo chcielibyśmy obdarować. Co wybrać, aby prezent był trafiony, podobał się i nie trafił na półkę "do przekazania"? Ja mam swoją listę podarunków, które zawsze się sprawdzają i cieszą obdarowanych. Ciekawa jestem jak wy oceniacie moje wybory i czy sami dodalibyście jeszcze coś do tej listy.

1. Świeca zapachowa

Uwielbiam dawać i dostawać świece zapachowe. Zapach można dostosować do okazji, pory roku i miejsca przeznaczenia. Inne świeczki wybieram do sypialni, łazienki, a jeszcze inne do salonu. Czasami sugeruję się opakowaniem, czasami zapachem. Świece są dla mnie symbolem relaksu, spokoju i domowego ogniska. Zapalam je codziennie i wiem, że ich blask buduje klimat wnętrza.
Bardzo duży wybór, ładnych świec zapachowych znajdziecie w sklepach TK MAXX, Zara Home, H&M Home czy Archidzieło.

cena 49 pln, do kupienia tutaj

cena 59,90 pln, do kupienia tutaj

cena 99 pln, do kupienia tutaj


2. Książka/Album/Poradnik

Książka do czytania, do oglądania, do nauki lub dla relaksu. To zawsze dobry prezent. 


cena 35,14 pln, do kupienia tutaj

cena 89 pln, do kupienia tutaj 

cena 24,49 pln, do kupienia tutaj

cena 34,99 pln, do kupienia tutaj

3. Notatnik/Kalendarz

Gdzie zapisywać notatki, listę zakupów, czy sprawy do załatwienia? Najlepiej w estetycznym wygodnym notesie lub plannerze. Notatnik do kuchni, do torebki, na spotkania,notatnik przy nocnym stoliku do zapisywania myśli i snów..... Polecam, duży wybór ładnych notatników i kalendarzy znajdziecie w TK MAXX i w Empiku (bardzo lubię ich serie limitowane)

cena 89,90 pln, do kupienia tutaj

cena 75 pln, do kupienia tutaj

cena 39,60 pln, do kupienia tutaj

cena 60 pln, do kupienia tutaj

4. Ramka do zdjęcia

Dlaczego ramka? Bo można ją zabrać do pracy, lub ustawić na kominku, bo może z nami podróżować, jeśli jedziemy gdzieś na dłużej, bo "zatrzymuje na dłużej obrazy", które mają dla Nas szczególne znaczenie.
cena 36 pln, do kupienia tutaj

cena 59 pln, do kupienia tutaj

cena 89,90 pln, do kupienia tutaj

5. Filiżanka/Kubek

Zastanawialiście się kiedyś, jakich przedmiotów używamy najczęściej w domu (i nie, nie chodzi mi o telefon, czy komputer). Dla wielu z nas picie kawy czy herbaty to prawdziwy rytuał i często właśnie te momenty najbardziej celebrujemy w ciągu dnia. Dlatego prezent w postaci kubka, czy filiżanki zawsze się sprawdzi i może się okazać, że nasz prezent na wiele lat zostanie tym najbardziej ulubionym.

cena 95 pln, do kupienia tutaj 

cena 49,90 pln, do kupienia tutaj 

cena 60 pln, do kupienia tutaj

cena 59 pln, do kupienia tutaj 

Pozdrawiam i lecę kupować prezenty, Kasia 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz