piątek, 3 marca 2017

Stoliki z marmurowym blatem do każdego wnętrza


Źródło
Stoliki z marmurowymi blatami zachwycały mnie od zawsze. Kiedyś traktowałam je jako zagraniczny luksus niedostępny w naszych realiach. Dobrze, że czasy się zmieniły. Choć wnętrz z marmurowymi stolikami jest nadal niewiele, to wiem, że to kwestia czasu. Dlaczego te stoliki są takie wyjątkowe? No wiecie!!!! Marmur?! A tak na poważnie, marmur jest pięknym i wyjątkowym kamieniem. Każdy slab jest inny, niepowtarzalny. Marmurowe stoliki odnajdą się w każdym stylu. Pasują zarówno do wnętrz klasycznych, eleganckich jak i nowoczesnych, wystarczy odpowiednia rama. Marmur świetnie wygląda połączony z metalami i świetnie wygląda połączony z drewnem w każdym wybarwieniu i to użylenie...... Dla mnie nawet pęknięty blat marmurowy jest ciekawy, a oznaki użytkowania tylko dodają mu uroku. Marmur można czyścić, impregnować i ponownie szlifować do matu lub połysku. Zdecydowanie uważam, że zakup takiego stolika to inwestycja na lata, która nie straci na wartości i jeśli się mnie pytacie, czy wolę 10 stolików słabej jakości, czy jeden marmurowy, zawsze wybiorę marmur. Marzę o budowie domu i zakupie jednego z takich stolików dla siebie .........

Tymczasem polecam wybrane stoliki z marmurowym blatem, do kupienia w Polsce. Acha, pamiętajcie, że wpływ na cenę stolika może mieć rodzaj marmuru, standard szlifowania, grubość blatu i jego rozmiar. Warto dopytać przed zakupem.

Zacznę od polskich pracowni, które robią piękne marmurowe stoliki, pierwsza to Ideeen z Poznania, druga to Un'common z Łodzi. Obie firmy tworzą mądre, kreatywne i bardzo zaangażowane kobiety. Ich stoliki z marmurowym blatem są świetne i polecam je moim klientom. Poniżej znajdziecie kilka modeli z bogatej oferty obu  firm.

Stolik Gold, firmy Ideeen, 
cena 1960 pln do kupienia tutajStolik Moon, firmy Ideeen, 
cena 990 pln do kupienia tutajStolik Fir, firmy Un'common, 
cena 1300 pln do kupienia tutajStolik Dione, firmy Un'common, 
cena 2200 pln do kupienia tutajA tutaj stoliki z marmurowym blatem również do kupienia w Polsce

Stolik Elite, firmy Mint Grey, 
cena 1521 pln do kupienia tutaj Stolik Bastide, firmy Eichholtz, 
cena 5530 pln do kupienia tutajStolik Bigne, firmy Porada, 
cena od 1500 euro, do kupienia tutajStolik Ziggy, firmy Porada, 
cena u producenta, do kupienia tutaj
 Stolik Tall Mini O, firmy OX DENMARQ, 
cena 2394 pln, do kupienia tutajStolik Ninety, firmy OX DENMARQ, 
cena 3499 pln, do kupienia tutajStolik Bowles, firmy Eichholtz, 
cena3780 pln do kupienia tutajStolik kawowy TS, firmy Gubi, 
cena 4410 pln do kupienia tutajStolik Midgnight, firmy Nordal, 
cena3795 pln do kupienia tutaj


To jak, następny stolik z marmurowym blatem?

Pozdrawiam, Kasia 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz