piątek, 24 stycznia 2014

Inny post

Dzisiaj nie będzie o wnętrzach, ale o ludziach, bo jaki sens miałoby nasze życie, gdybyśmy byli tutaj sami. Ostatni weekend spędziłam w Łodzi na warsztatach dla blogerów zorganizowanych przez showroom akcesoriów i dodatków wnętrzarskich Udekoruj dom oraz Ulę Michalak z Interior's design.  Osiem zespołów dwu i jedno osobowych stworzyło osiem aranżacji, a nagrodą był bon w wysokości 1200zł do wykorzystania w sklepie udekorujdom.pl i cztery miejsca na Arena Design i Home Decor w Poznaniu, w lutym, w Blogger Zone (specjalnej sekcji, gdzie każda z czterech blogerek będzie miała stanowisko z nazwą swojego bloga).

A mnie urzekła atmosfera, bo pomimo ogromniej ilości pracy do wykonania, pomimo rywalizacji, bo przecież każdy zespół chciał wypaść najlepiej, pomimo warunków, jak na budowie, było fantastycznie! Czułam bardzo pozytywną energię, wszyscy sobie pomagali i rozwiązywali problemy z uśmiechem, można było się zawsze poradzić i poprosić o opinię, a przecież wiele z Nas widziało się po raz pierwszy. Odbyłam wiele ciekawych rozmów, nauczyłam się naprawdę bardzo dużo od innych (czasami warto jest wyjść poza własne przekonania i doświadczenia), a wszystko to w miłej atmosferze i z humorem (nie pamiętam, kiedy się tak dużo śmiałam). Dlatego dziękuję Wam wszystkim za ten wyjątkowy weekend.

od lewej
Anna Katarzyna Betnarska www.klikinterior.pl i Diana Marzejon http://szczesciejestwyborem.blogspot.com

od lewej
Jagoda Kutkowska www.lovingit.pl i Aleksandra Gajdzicka www.fotobloo.blogspot.com

zajęta
Paulina Świątkowska http://squaddesign.blogspot.com

od lewej
Lidia Krawczyk i Marta Cerkownik z bloga http://lostintimepl.blogspot.com

od lewej
Diana Marzejon, Aleksandra Porowska http://dreamyalex.blogspot.com i Anna Maria Chwastek,http://arte-interni.blogspot.com

od lewej
Dagmara Jakubczak FORelements.blox.pl i Gosia Andryszczyk, stylistka i architekt

Zasłonięta tapetą

od lewej
Właścicielka showroomu Beata Boik http://www.udekorujdom.pl   i organizatorka Ula Michalak http://interiorsdesignblog.com/ 


Pan Leszek, specjalista od tapet

Pan Jacek, drugi specjalista od tapet

od lewej Ula Michalak

od prawej Aleksandra Porowska


A na koniec...... wraz ze zmęczeniem pojawiła się.....


P.S moje spoecjalne podziękowania idą do Beatki z Udekoruj dom, której niestety nie udało mi się sfotografować, czego bardzo żałuję.

7 komentarzy:

 1. Cudownie było, to prawda :) Powtórka - w Poznaniu!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak, to był bardzo fajny weekend :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Było ostro siostro, do zobaczenia w Poznaniu na Bloggers Zone, PS będzie nas pięć!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. To było fajne doświadczenie. Jeszcze nigdy tyle rzeczy własnoręcznie nie zrobiłam w ciągu 2 dni :) miło będzie znów się spotkać :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja też :-). Do zobaczenia w Poznaniu

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę Ci tego! Jestem zachwycony poziomem Twojego bloga i z przyjemnością dodaję go do mojej bazy najlepszych polskojęzycznych blogów o projektowaniu http://oprojektowaniublogi.blogspot.com/. Liczę na wysoki poziom dalszych wpisów, Piotr.

  OdpowiedzUsuń