wtorek, 14 kwietnia 2015

Źródło inspiracji - Athena Calderone

Na bloga Eye Swoon trafiłam dzięki Marcie z Lost in Time i już tam zostałam. Autorka, Athena Calderone to super utalentowana kobieta, blogerka, dekoratorka i projektantka. Mnie zachwyca jej brookliński dom. Zdjęcia z jej wnętrz pokazywane były już w tylu miejscach, a za każdym razem zachwycają od nowa. Jest w nich coś pozytywnego i przyjemnego, że chce się tam być i pomimo różnorodności dekoracji i wielu elementów vintage wszystko gra i tworzy wyjątkową atmosferę. 

widok z okien


Źródło tutaj

9 komentarzy:

 1. Wspaniałe wnętrze! Nie widziałam go wcześniej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przecudne wnętrze, jedna z niewielu kuchni bez frezowanych frontów, która mnie zachwyca!

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładne te wnętrza, widać, że pani ma talent.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo mi się podoba to mieszkanie, choć może widok z okna nie zachwyca. Ja również nie widziałam go wcześniej, no ale nie interesuję się tym od dawna. W każdym razie zachwyca mnie to, jak wszystko w mieszkaniu do siebie pasuje i choć elementy są pozornie z różnych bajek, to razem łączą się doskonale. Bardzo mi się podoba oświetlenie, zarówno te abażury w kuchni, tak przypominające lampy magazynowe, jak i ta szklana gałązka, jeśłi mogę ją tak nazwać, która nie wiem czemu, ale przywodzi mi na myśl kulki jemioły.

  OdpowiedzUsuń
 5. Dawno już nie widziałam tak urządzonego domu. Dla mnie ma on wygląd jak z połączenia bajki i snu. Jest w nim sporo takich elementów, które wpływają na jego niezwykłość i zatarcie rzeczywistości. Cudowny.

  OdpowiedzUsuń