piątek, 6 marca 2015

House&More, czyli najpiękniejsze stoisko na Targach Meble Polska 2015

Nic na to nie poradzę, ale jestem wzrokowcem (nie słyszę, jeśli nie widzę :-)), czyli zwracam uwagę na wizualne szczegóły rzeczywistości, dlatego obok stoiska House&More na tegorocznych targach Mebli w Poznaniu nie mogłam przejść obojętnie. Według mojej opinii to była najładniejsza przestrzeń i prezentacja oferty, wśród kilkuset innych wystawców. Mogę powiedzieć, że to jak House&More prezentował produkty, które ma w ofercie było  naprawdę na światowym poziomie. Mam nadzieję, że w przyszłym roku więcej firm pójdzie w ich ślady i te targi, które przecież opierają się na odpowiedniej kompozycji i stylizacji, zaczną być po prostu ładne. Bo przecież chcemy ładnie mieszkać i chcemy, aby firmy tak pokazywały swoje produkty. Zresztą sami zobaczcie, zrobiłam trochę zdjęć.

Właśnie dzięki temu jak wyglądało ich stoisko, już w najbliższą niedzielę (od 12 do 15), będziecie mogli wziąć udział w Warsztatach organizowanych w pięknym showroomie House&More, znajdującym się na ul Burakowskiej 4a w Warszawie. Ja i cztery blogerki:  
Ula Michalak http://interiorsdesignblog.com/
Anna Katarzyna Betnarska http://klikinterior.pl/
Dagmara Jakubczak http://forelements.pl/
Marta Cerkownikhttp://lostintimepl.blogspot.com/
poprowadzimy  warsztaty aranżacji i dekoracji stołu. Gwarantujemy dobrą zabawę a wśród atrakcji konkurs z nagrodami!!! Szczegóły tutaj


Jak ja lubię to lubię......


7 komentarzy:

 1. Rzeczywiście piękne stoisko, ale oni mają takie ładne rzeczy, że nie trudno je ciekawie zaprezentować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prezentacja jest jednak nadal bardzo ważna, a ta była wyjątkowa.

   Usuń
 2. mogłabym zamieszkać na takim stosiku hehe ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Maggie, ja też nie miałabym nic przeciwko :-)

   Usuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kasiu, nie dziwię się Tobie, że właśnie to stoisko Ciebie zauroczyło - jest cudowne!!! Ach, na takie widoki to aż serce szybciej bije, a dodam, że ja też jestem wzrokowcem :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Prawda? Zobacz ile rzeczy pasowałoby do Twojego pięknego domu !!!!!

   Usuń