piątek, 3 października 2014

Black is back
Jak to jest z czarnym? Wrócił, nigdy nie odszedł, zastąpił go szary? Jeśli chodzi o ubrania to można powiedzieć, że to prawdziwy "come back",który był widoczny na wrześniowych pokazach mody w Paryżu, Londynie czy Mediolanie (chodzi o kolekcje wiosna-lato 2015 - prawie całe kolekcje były czarne u Celine, Dolce & Gabbana, Lanvin, Marni, Versace i wielu innych). A co z wnętrzami? Jak zwykle czeka nas  opóźnienie, ale to na pewno będzie trend w 2015/2016 roku. To co dajemy na czarno?
Rada: czarny świetnie się sprawdza w dodatkach i zawsze dobrze wygląda w zestawieniu z naturalnymi materiałami np. betonem, drewnem, naturalnym kamieniem czy cegłą.

How is it with black? It came back, it never went away or got replaced by grey? When it comes to fashin we can say that is a real "come back", which was visible on the September fashion shows in Paris, London and Milan (in terms of collections for spring-summer 2015 - almost the entire collections were black at Celine, Dolce & Gabbana, Lanvin, Marni, Versace and many others). And what about the interior? As usual  with delay, but it certainly will be the trend in 2015/2016 year. So what we get in black? 
Tip: black works great in accesories and always looks good in combination with natural materials such as: concrete, wood, natural stone or brick.
Palecam czarne dodatki:

Taca do kupienia tutaj

Lampa do kupienia tutaj

Poszewka do kupienia tutaj

 Lampion do kupienia tutaj

6 komentarzy:

 1. Lubię czerń w dodatkach :), a w połączeniu najlepiej z bielą!
  Pozdrawiam Marta

  OdpowiedzUsuń
 2. Czarna sztukateria to mój zdecydowany faworyt - uwielbiam! na szminkę w tym kolorze już bym się nie zdecydowała - gotycki look do mnie nie pasuje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. właśnie pracuję nad projektem, gdzie czarna sztukateria będzie w łazience :-).

   Usuń
 3. Lubię połączenie bieli i czerni, ale na niektórych zdjęciach jak dla mnie jest zdecydowanie za dużo czarnego. Wolę jednak jak biel dominuje, a czerń jest ograniczona do dodatków. Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń