piątek, 18 listopada 2011

Million Dollar Baby


Jak mieszka Million Dollar Baby, Hilary Swank? W najnowszym numerze Elle Decor można zobaczyć zdjęcia jej nowojorskiego apartamentu. Kochający szarości będą zachwyceni. Mnie ujęła prostota i neutralny kolor na ścianach, który stał się idealnym tłem dla fantastycznych fotografii i obrazów.Wszystkie zdjęcia z http://www.elledecor.com/

4 komentarze:

 1. Od dawna pokazujesz wnętrza, które deklasują nasze krajowe produkty elegancją, smakiem i stylem. Kolejne cudowne wnętrze bez zbędnych fajerwerków, a takie glamour! Piękne.Chciałabym kiedyś coś takiego zrealizować. Lubię tu wchodzić :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie zgadzam się z Tobą, ja już widziałam krajowe produkcje na naprawdę światowym poziomie. Np. apartament w stylu Art Deco pokazany w ostatnim numerze magazynu Villa, równie dobrze mógłby być pokazany w Elle Decor. Cieszę się, że podobaj Ci się moje wybory. Przede mną jeszcze pewnie długa droga, ale ja będę robić takie domy, mieszkania, apartamenty :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. co się podoba:
  -świetny fornir przy łóżku, pierwszy raz takie cos widzę i w momencie załuję, że kazałam babci wywalić stary stół o takiej teksturze. koniec takich błędów :)
  -zakątek z kanapą i ksiązkami, do tego złożony koc..
  -wielkie lustro zatopione w drewnianej belce przy kuchni, jak się na to patrzę to gubię ten cały aneks kuchenny, fajnie! no i ta podłoga..

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też jestem zachwycona tym łóżkiem, a podłoga piękna - ułożona w jodełkę :-). Co do starych rzeczy to w pewnym momencie zaczynamy dostrzegać ich wartość, oby następnym razem nie było za późno :-)

  OdpowiedzUsuń