niedziela, 8 maja 2011

Moja najnowsza realizacja

To było bardzo wdzięczne zlecenie, super właścicielka, super lokalizacja i bardzo ciekawe mieszkanie: dwa poziomy, dużo okien i skosy, i wiecie co, właśnie te skosy tworzą wyjątkowy klimat na obu poziomach. Na dole jest duży salon z otwartą kuchnią, toaleta i spiżarnia, na górze duża sypialnia i duża łazienka. Zaskoczyła mnie też cisza w tym mieszkaniu pomimo tego, że znajduje się na Kopińskiej (bliska Ochota) tylko kilka minut od centrum przy otwartych oknach można delektować się ciszą - super! Mieszkanie jest do wynajęcia, dlatego zależało mi na stworzeniu neutralnej bazy dla przyszłych mieszkańców. Efekty poniżej!

Wszystkie zdjęcia są mojego autorstwa

13 komentarzy:

 1. Strasznie ładna jasna, prosta i świetlista baza do tego, żeby wnieść w to swój książkowo-obrazkowy bałagan dając wnętrzu ducha i życia :) Świetne krzesła i pozostałe rozwiązania bardzo ekonomiczne a tak efektowne! Super :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Magdalena, bardzo dziękuję za ten komentarz i bardzo się cieszę, że tak myślisz, tym bardziej, że sama jesteś projektantką z dużym doświadczeniem i wspaniałym portfolio.

  OdpowiedzUsuń
 3. its butiful Kasha!!!
  kiss
  maya

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawe wnętrze, proste rozwiązania, bardzo spójna i harmonijna całość. Gratuluję! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kasiu, bardzo dziękuję :-), Maya, I am glad you like it!

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ciekwie wyszło to mieszkanie:) Bardzo. Takie świetliste i przestronne. Szkoda, że tak mało pokazałaś łazienki i toalety - z chęcią bym się im bliżej przyjrzała;)

  OdpowiedzUsuń
 7. MagdaZZZ łączny koszt remontu ze stanu deweloperskiego (nie licząc krzeseł :-)) wyniósł ok. 50 tys. - przez co obie łazienki są super minimalistyczne :-). Nie ma więcej co pokazać:-)

  OdpowiedzUsuń
 8. cudowne, świetna robota! masz moze kontakt do właścicielki i wiesz, czy nadal jest do wynajęcia?

  OdpowiedzUsuń
 9. Nooo, to tym bardziej MISTRZIOSTWO:) W ogóle nie czuć, że budżet był tak okrojony. Rewelacja.

  OdpowiedzUsuń
 10. Aaa, ciągle zapominam spytać... a teraz, biorąc pod uwagę budżet o którym wspomniałaś, jeszcze bardziej jestem ciekawa:)
  Z czego jest tu podłoga? Ta w salonie i kuchni? Wygląda bardzo interesująco.

  OdpowiedzUsuń
 11. MagdaZZZ to jest jesion, po cyklinowaniu pomalowany na biało z lakierem.

  OdpowiedzUsuń
 12. klimat mieszkanka super!!!! moja ulubiona stylistyka...o krzesłach nie wspomnę, oczywiście ;)
  brawo! :D
  aricia.

  OdpowiedzUsuń
 13. Aricia, jakie miłe odwiedziny :-). to mieszkanie ma bardzo pozytywną energię. Ktoś, kto tam zamieszka będzie bardzo zadowolony.

  OdpowiedzUsuń